Ale temat

publikacje naukowe i nie tylko

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Nasz cel

Strona powstała jako źródło rzetelnej wiedzy, której w internecie jest coraz mniej.  Zachęcamy do przesyłania do nas swoich artykułów. W zamian za jeden artykuł, umieścimy link do jednej strony w treści artykułu.

Jak przygotować artykuł ?

Pisząc artykuł używaj poprawnej polszczyzny, dodawaj ciekawe zdjęcia, wykresy, tabele. Pamiętaj też o prawach autorskich, nie akceptujemy plagiatowanych treści. Poświeć trochę czasu na napisanie czegoś wartościowego.  UWAGA ! Tekst musi być unikalny.

Dla zaufanych

Doceniamy solidnych redaktorów. Jeśli zauważymy, że Twoje artykuły są na wysokim poziomie i wysyłasz do nas przynajmniej raz z miesiącu choćby jeden, nadamy Tobie prawa redaktora strony.  Będziesz mógł bez naszej akceptacji wpisywać artykuły, kategorie itp.

Odbiór reklamy przez konsumenta

Nie od dziś wiadomo, że reklama napędza handel. Bez rozgłosu i dobrego marketingu niemożliwy jest dziś sukces na rynku, niezależnie od tego w jakiej branży funkcjonuje dana firma. Nastały czasy, w których reklamy atakują nas na każdym kroku. Jest ich mnóstwo na ulicach, ale także w telewizji, w radiu, i przede wszystkim, w internecie. Szczególnie w przypadku telewizji i internetu, wyjątkowo ważną rolę odgrywają spoty reklamowe.

Czytaj więcej...