Ale temat

publikacje naukowe i nie tylko

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Nasz cel

Strona powstała jako źródło rzetelnej wiedzy, której w internecie jest coraz mniej.  Zachęcamy do przesyłania do nas swoich artykułów. W zamian za jeden artykuł, umieścimy link do jednej strony w treści artykułu.

Jak przygotować artykuł ?

Pisząc artykuł używaj poprawnej polszczyzny, dodawaj ciekawe zdjęcia, wykresy, tabele. Pamiętaj też o prawach autorskich, nie akceptujemy plagiatowanych treści. Poświeć trochę czasu na napisanie czegoś wartościowego.  UWAGA ! Tekst musi być unikalny.

Dla zaufanych

Doceniamy solidnych redaktorów. Jeśli zauważymy, że Twoje artykuły są na wysokim poziomie i wysyłasz do nas przynajmniej raz z miesiącu choćby jeden, nadamy Tobie prawa redaktora strony.  Będziesz mógł bez naszej akceptacji wpisywać artykuły, kategorie itp.

Części oryginalne lepsze od zamienników

W dzisiejszych czasach wiele osób prowadzi własną działalność gospodarczą. Niestety, z taką formą zarobkową wiążą się również często ogromne inwestycje. Zazwyczaj wielu przedsiębiorców posiadających głównie firmy budowlane musi inwestować najwięcej, zwłaszcza w urządzenia.

Czytaj więcej...

Nowoczesne rozwiązanie - szyby zespolone

Szyby zespolone stosuje się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest pochłanianie gazów, zanieczyszczeń, wilgoci czy redukcja hałasu. Jest to nic innego, jak zespół czy zestaw szyb.

Czytaj więcej...

Recykling gruzu

Zastosowanie surowców wtórnych zmniejsza zużycie surowców naturalnych, co przyczynia się do ochrony środowiska oraz oszczędności energii. Dziś recykling przestaje być pustym hasłem i powoli zadomawia się w naszej świadomości. Coraz więcej z nas segreguje śmieci, jednak nie każdy wie, że recykling dotyczy także materiałów budowlanych. Wywóz gruzu jest dosyć kosztowny, dlatego warto zastanowić się nad alternatywnymi rozwiązaniami.

Czytaj więcej...

Nowoczesne elewacje - ozdoba każdego domu

Właściciele domków jednorodzinnych i kamienic chcieliby, aby ich budynki wyglądały jak najlepiej, a pomóc w tym mogą efektownie wyglądające elewacje. Współczesne materiały elewacyjne pozwalają na projektowanie miłych dla oka i praktycznych zarazem frontów domostw.

Czytaj więcej...

Hurtownie elektryczne

W mieście Poznań coraz częściej pojawiają się coraz to nowsze hurtownie elektryczne, dlaczego tak się dzieje? Dlaczego coraz więcej firm decyduje się na sprzedaż tego rodzaju wyrobów. Odpowiedź znajduje się w dalszej części tegoż artykułu.

Czytaj więcej...