Ale temat

publikacje naukowe i nie tylko

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Nasz cel

Strona powstała jako źródło rzetelnej wiedzy, której w internecie jest coraz mniej.  Zachęcamy do przesyłania do nas swoich artykułów. W zamian za jeden artykuł, umieścimy link do jednej strony w treści artykułu.

Jak przygotować artykuł ?

Pisząc artykuł używaj poprawnej polszczyzny, dodawaj ciekawe zdjęcia, wykresy, tabele. Pamiętaj też o prawach autorskich, nie akceptujemy plagiatowanych treści. Poświeć trochę czasu na napisanie czegoś wartościowego.  UWAGA ! Tekst musi być unikalny.

Dla zaufanych

Doceniamy solidnych redaktorów. Jeśli zauważymy, że Twoje artykuły są na wysokim poziomie i wysyłasz do nas przynajmniej raz z miesiącu choćby jeden, nadamy Tobie prawa redaktora strony.  Będziesz mógł bez naszej akceptacji wpisywać artykuły, kategorie itp.

Luxury Villa in Mallorca

Majorka to wyspa położona na Morzu Śródziemnym. Znajduje się w Archipelagu Balearów i jest w nim największa. Należy do Hiszpanii, a zamieszkuje ją ponad 850 tysięcy mieszkańców.

 Jej stolicą jest Palma de Mallorca. Turyści kochają ją za piękne plaże, gorące słońce i usposobienie mieszkańców. Wakacje na wyspie są gwarancją spędzenia wyjątkowego i niezapomnianego czasu. Rozwinięta sieć hoteli, z których każdy będzie w stanie wybrać coś dla siebie, dodatkowo zachęca do wyboru Majorki jako kierunku na urlop.

Zalety Majorki na wakacje

Majorka to wyspa dość popularna wśród turystów. Zwykło się mówić, że ukochali ją sobie głównie Niemcy. W praktyce jednak na miejscu spotka można przeróżne narodowości. Ludzie są uśmiechnięci, a obsługa hotelowa miła. Wyspa jest dobrze skomunikowana, a lotnisko znajduje się w takim punkcie, że praktycznie do każdej miejscowości dostaniemy się w 1-2 godziny. Na Majorce będziemy mieli okazję do udanego plażowania. W zależności od wybranego miejsca wyspy, plaże są szerokie i długie, lub wręcz przeciwnie - niewielkie, ukryte w uroczych zatoczkach, które zachwycą spokojem i widokami. Na Majorce słońce świeci często. Temperatury są wysokie, jednak szczególnie nad morzem możemy liczyć na ochłodę przez ciepły, morski wiatr. Luxury villa in Mallorca Wyspa znana jest z pysznych potraw oraz sklepów, zarówno tych zgromadzonych w popularne "markety", prowizorycznych ustawionych na ulicach głównych miast, a także firmy Mahorica produkującej unikalne, słynne na całym świecie perły. Na Majorce jest wiele miejsc, które po prostu warto zobaczyć i zwiedzić.

Miejscowość Porto Cristo

Miejscowość Porto Cristo to urokliwa miejscowość położona niedaleko takich kurortów jak chociażby Casa de Mallorca. To tam znajdują się popularne, zapierające dech w piersiach jaskinie Cuevas del Drach. Miejscowość została ukochana przez bogaczy, którzy budują tam imponujące wille, kupują apartamenty bądź trzymają w marinie swoje luksusowe jachty. Jedną z takich osób jest popularny tenisista Rafael Nadal. Hiszpan urodził się na Majorce w miejscowości Manacor. Dzisiaj nie tylko posiada rezydencję w Porto Cristo i chętnie do niej wraca w chwilach wolnych od rozgrywek, ale również założył w miejscu urodzenia akademię tenisową z internatem, w której szkolą się młodzi adepci tenisa. Porto Cristo wyróżniają urocze, stare budynki, piękny kościół spoglądający na miasto z góry, a także urocza plaża. Rozwija się z niej przepiękny widok na marinę z jachtami, rezydencje, klify i zapierające dech w piersiach, turkusowe morze.