Ale temat

publikacje naukowe i nie tylko

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Nasz cel

Strona powstała jako źródło rzetelnej wiedzy, której w internecie jest coraz mniej.  Zachęcamy do przesyłania do nas swoich artykułów. W zamian za jeden artykuł, umieścimy link do jednej strony w treści artykułu.

Jak przygotować artykuł ?

Pisząc artykuł używaj poprawnej polszczyzny, dodawaj ciekawe zdjęcia, wykresy, tabele. Pamiętaj też o prawach autorskich, nie akceptujemy plagiatowanych treści. Poświeć trochę czasu na napisanie czegoś wartościowego.  UWAGA ! Tekst musi być unikalny.

Dla zaufanych

Doceniamy solidnych redaktorów. Jeśli zauważymy, że Twoje artykuły są na wysokim poziomie i wysyłasz do nas przynajmniej raz z miesiącu choćby jeden, nadamy Tobie prawa redaktora strony.  Będziesz mógł bez naszej akceptacji wpisywać artykuły, kategorie itp.

Ortopedyczne materace Kieszeniowe - ulga w bólu kręgosłupa

Osoby, które zmagają się bólami lub schorzeniami kręgosłupa często mają problem z wyborem materaca. Materace ortopedyczne są bardzo drogie a materace bonellowe nie posiadają właściwości zdrowotnych. W takiej sytuacji, złotym środkiem będzie wybór materaca kieszeniowego. Jednak nie warto kupować na oślep, wcześniej należy zwrócić uwagę na to z ilu warstw jest wykonany i z jakich materiałów, wtedy będziemy mieli pewność że spełni nasze oczekiwania.

Czytaj więcej...

Dentysta radzi jak dbać o zęby i dziąsła?

Na szczęście coraz większą wagę przykładamy do dbania o naszą jamę ustną, jednak wciąż stan zębów większości Polaków pozostawia wiele do życzenia.

Czytaj więcej...

Na co zwrócić uwagę, nabywając meble laboratoryjne

Wymogi stawiane wobec mebli specjalistycznych są nieco odmienne od kryteriów, którymi kierujemy się, nabywając meble do domu. Na co zwrócić szczególną uwagę, by wyposażenie laboratorium służyło nam przez długie lata?

Czytaj więcej...

Psycholog - lekarz dusz

Współczesny świat - pędzący i nie zawracający sobie głowy szczegółami - nie dla każdej osoby odpowiada. Co więcej część ludzi nie jest w stanie nadążyć za wyznaniami czasów teraźniejszych, co z kolei skutkuje dla nich negatywnymi konsekwencjami, dotyczącymi zarobków, pracy, sytuacji rodzinnej.

Czytaj więcej...

Okulary przeciwsłoneczne - w trosce o zdrowy wzrok i nie tylko

Pogoda coraz bardziej sprzyja częstszemu wychodzeniu na świeże powietrze. Słońca jest coraz więcej, a co za tym idzie, coraz mocniej oddziałuje na nasz wzrok. Przez to musimy zadbać o odpowiedni dobór okularów przeciwsłonecznych, które będą stanowiły barierę ochronną dla naszych oczu.

Czytaj więcej...