Ale temat

publikacje naukowe i nie tylko

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Nasz cel

Strona powstała jako źródło rzetelnej wiedzy, której w internecie jest coraz mniej.  Zachęcamy do przesyłania do nas swoich artykułów. W zamian za jeden artykuł, umieścimy link do jednej strony w treści artykułu.

Jak przygotować artykuł ?

Pisząc artykuł używaj poprawnej polszczyzny, dodawaj ciekawe zdjęcia, wykresy, tabele. Pamiętaj też o prawach autorskich, nie akceptujemy plagiatowanych treści. Poświeć trochę czasu na napisanie czegoś wartościowego.  UWAGA ! Tekst musi być unikalny.

Dla zaufanych

Doceniamy solidnych redaktorów. Jeśli zauważymy, że Twoje artykuły są na wysokim poziomie i wysyłasz do nas przynajmniej raz z miesiącu choćby jeden, nadamy Tobie prawa redaktora strony.  Będziesz mógł bez naszej akceptacji wpisywać artykuły, kategorie itp.

Specjalistyczny okulista na wagę złota

Żyjemy w czasach coraz bardziej narażonych na szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych na ludzki organizm. Jednym z bardziej istotnych elementów, niezwykle wrażliwym elementem są ludzkie oczy.

Oddziaływanie coraz mocniej palącego słońca na oczy jest niesamowicie mocne, dlatego tak ważne jest aby wzrok był chroniony dobrymi, specjalistycznymi okularami. Takie okulary zakupić można np. od okulisty. Poznań słynie z bardzo dobrych okulistów dlatego warto tu przyjechać i zbadać swój wzrok.

 

oczy