Ale temat

publikacje naukowe i nie tylko

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Nasz cel

Strona powstała jako źródło rzetelnej wiedzy, której w internecie jest coraz mniej.  Zachęcamy do przesyłania do nas swoich artykułów. W zamian za jeden artykuł, umieścimy link do jednej strony w treści artykułu.

Jak przygotować artykuł ?

Pisząc artykuł używaj poprawnej polszczyzny, dodawaj ciekawe zdjęcia, wykresy, tabele. Pamiętaj też o prawach autorskich, nie akceptujemy plagiatowanych treści. Poświeć trochę czasu na napisanie czegoś wartościowego.  UWAGA ! Tekst musi być unikalny.

Dla zaufanych

Doceniamy solidnych redaktorów. Jeśli zauważymy, że Twoje artykuły są na wysokim poziomie i wysyłasz do nas przynajmniej raz z miesiącu choćby jeden, nadamy Tobie prawa redaktora strony.  Będziesz mógł bez naszej akceptacji wpisywać artykuły, kategorie itp.

Części do kotłów - to warto wiedzieć

Rozwiązaniem, które zasługuje na szczególnie dużą aprobatę, są piece centralnego ogrzewania. Każdy posiadacz takiego urządzenia nie wyobraża sobie inne sposobu ogrzewania mieszkania.

Czytaj więcej...

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Angielski aktualnie jest popularnym językiem w wielu krajach. Jeżeli nawet  w określonym kraju, nie jest językiem ojczystym, to w większość osób również umie się nim posługiwać. Tak więc, dzięki znajomości języka angielskiego, jesteśmy w stanie dogadać się z ludźmi z różnych krajów Europy. Jest to bardzo przydatne.

Czytaj więcej...

Dlaczego tak kochamy kuchnie włoską?

Kuchnia włoska jest jedną z najbardziej popularnych europejskich kuchni- zaraz obok francuskiej. Cechuje się używaniem świeżych sezonowych produktów, specyficznych przypraw, jak i sera. Kuchnia włoska wyspecjalizowała się w daniach mącznych, mięsnych i tych, z owocami morza. Nie da się ukryć, że większość ludzi kojarzy kuchnię włoską z pizzą. Pizza to niezwykle popularna potrawa, którą lubi właściwie większość z nas.

Czytaj więcej...

Czyszczenie i pranie dywanów - zadbaj o swój dom

Dywan to świetny element aranżacji wnętrza, który potrafi całkowicie je odmienić i stworzyć przytulą atmosferę. W zależności od tego, jaki model wybierzemy, może być on spójnym dodatkiem lub mocnym akcentem, który będzie przykuwał uwagę. Decydując się na dywan musimy pamiętać, że tylko odpowiednio pielęgnowany i czyszczony, będzie prawidłowo spełniać swoją funkcję.

Czytaj więcej...

Istota cięcia wodą

Obróbka prefabrykatów jest niesamowicie ważna w gałęziach przemysłowych. Czym lepsze wykorzystanie, im lepsza technika, tym większa szansa na satysfakcję i sukces. Co też da prędkość, dokładność i przede wszystkim elastyczność? Jakie narzędzia do obróbki prefabrykatów przyniosą nam najlepsze zastosowanie?

 

Czytaj więcej...