Ale temat

publikacje naukowe i nie tylko

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Dla zaufanych

Doceniamy solidnych redaktorów. Jeśli zauważymy, że Twoje artykuły są na wysokim poziomie i wysyłasz do nas przynajmniej raz z miesiącu choćby jeden, nadamy Tobie prawa redaktora strony.  Będziesz mógł bez naszej akceptacji wpisywać artykuły, kategorie itp.

Planujesz założyć firmę sprzątającą? Sprawdź jakie warunki musisz spełnić

Prowadzenie działalności gospodarczej, jest w naszym kraju dość trudne. Nie chodzi wcale o to, jak pokonać konkurencję, wyjść na swoje itd. Chodzi raczej o jej założenie i tak zwaną obsługę, czyli spełnienie wszystkich warunków biurokratycznych stawianych przed naszą firmą.

Czytaj więcej...

Ekologicznie, ciepło i cicho, czyli jak mieszka się w domach keramzytowych

Przez tysiąclecia budownictwo przeszło szereg zmian, które sprawiły, że wykorzystywane niegdyś rozwiązania odeszły do lamusa. Ogromne zapotrzebowanie na mieszkania i domy w latach powojennych spowodowało jednak, że budowano dosłownie ze wszystkiego. Na wsiach powstawały domy wznoszone z podkradanych na budowach pustaków, a w miastach wznoszono ogromne osiedla żelbetonowych blokowisk.

Czytaj więcej...

Pożyczki pod zastaw - dla kogo?

Rynek finansowy oferuje bardzo wiele narzędzi, a jednym z nich jest pożyczka pod zastaw. W przeciwieństwie do kredytów bankowych, pożyczki pod zastaw są produktami dostępnymi dla znacznie szerszego grona odbiorców. Zła historia kredytowa nie ma tutaj najmniejszego znaczenia, zabezpieczeniem pożyczkodawcy jest bowiem wartościowy przedmiot, który zastawiamy.

Czytaj więcej...